MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 9671464
nr 967 1464
Skrivskåp
omkring 1800, längd: 88 cm, djup: 46 cm, höjd: 170 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 15 juni 2015
kl 21:01:54
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr